про заклад

1979 рік – відкрито дитячий комбінат №19, підпорядкований радіоприладному заводу.

1985 рік – на базі закладу проведено Всеукраїнський семінар з питання виховання дітей раннього віку.

1989 рік – презентовано досвід роботи дошкільного навчального закладу на виставці народного господарства у м. Москва по темі: «Створення психологічного мікроклімату і матеріальних умов для творчої праці вихователів».

1992 рік – на базі закладу проведено Всеукраїнський семінар щодо організації народознавчої роботи з дітьми дошкільного віку.

1995 рік – заклад передано у систему міського відділу освіти.

2000 рік – дошкільний заклад розпочинає працювати за програмою розвитку закладу «Я і ментальність» по відродженню національної педагогіки.

2005 рік – заклад продовжує працювати за варіативною програмою «Промінці народності» (формування гуманної особистості засобами народознавства)

Педагогічні працівники закладу були делегатами І та ІІ з’їздів працівників освіти, представляли освіту Черкащини на зустрічі з президентом Л.Кучмою.

2012 рік - дошкільний навчальний заклад бере участь у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти 2012", на якій презентувалась діяльність закладу на основі поєднання інноваційних технологій, національних традицій, зусиль педагогів та батьків щодо виховання, навчання та розвитку дітей.

2013 рік - вихователь Осадча І.С. стала фіналісткою обласного туру з Всеукраїнського конкурсу "Вихователь року".

Розпочато експериментально-дослідницьку роботу обласного рівня "Формування довіри як механізму взаємодії у соціально-освітньому просторі".

2014 рік - заклад визнаний кращим у Всеукраїнському конкурсі "Ландшафтний дизайн", організований редакцією журналу "Дошкільне виховання".

Вчитель-логопед Сенченко В.П. виборола І місце у міському конкурсі "Вчитель-логопед дошкільного закладу".

2015 рік - дошкільний заклад - майданчик для проведення міжрайонного науково-методичного семінару "Довірлива взаємодія - ціннісний орієнтир розвитку шкільної освіти в контексті завдань нового Державного стандарту загальної середньої освіти".

2016 рік - згідно з рішенням міськвиконкому, запитом батьків вперше відкрито інклюзивну групу у місті, що дало змогу реалізувати право на дошкільну освіту дітям з особливими освітніми потребами.

На базі закладу проведено Всеукраїнський огляд досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів з питань організації і розвитку дошкільної освіти.

2017 рік - дошкільний заклад став платформою для проведення обласного семінару керівників органів управління освітою та завідувачів методичних кабінетів.

2018 рік - налагоджена тісна співпраця між дошкільним закладом, родинами та громадськістю: проведення тренінгового курсу з формування батьківської компетентності "Батьківство в радість" соціальною службою міста у дитячому садку.

2019 рік - активізація участі педагоігчних працівників у заходах Всеукраїнського та міжнародного рівнів (науково-практичні семінари, конференції, Всеукраїнське заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин")

2020 рік - дошкільний заклад - учасник ХІ Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті"

Педагоги Очеретяна Л.О., Осадча І.С,, посіли ІІІ місце у обласному конкурсі на кращий електронний освітній ресурс

Кiлькiсть переглядiв: 424

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.