про заклад

1979 рік – відкрито дитячий комбінат №19, підпорядкований радіоприладному заводу.

1985 рік – на базі закладу проведено Всеукраїнський семінар з питання виховання дітей раннього віку.

1989 рік – презентовано досвід роботи дошкільного навчального закладу на виставці народного господарства у м. Москва по темі: «Створення психологічного мікроклімату і матеріальних умов для творчої праці вихователів».

1992 рік – на базі закладу проведено Всеукраїнський семінар щодо організації народознавчої роботи з дітьми дошкільного віку.

1995 рік – заклад передано у систему міського відділу освіти.

2000 рік – дошкільний заклад розпочинає працювати за програмою розвитку закладу «Я і ментальність» по відродженню національної педагогіки.

2005 рік – заклад продовжує працювати за варіативною програмою «Промінці народності» (формування гуманної особистості засобами народознавства)

Педагогічні працівники закладу були делегатами І та ІІ з’їздів працівників освіти, представляли освіту Черкащини на зустрічі з президентом Л.Кучмою.

2012 рік - дошкільний навчальний заклад бере участь у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти 2012", на якій презентувалась діяльність закладу на основі поєднання інноваційних технологій, національних традицій, зусиль педагогів та батьків щодо виховання, навчання та розвитку дітей.

2013 рік - вихователь Осадча І.С. стала фіналісткою обласного туру з Всеукраїнського конкурсу "Вихователь року".

Розпочато експериментально-дослідницьку роботу обласного рівня "Формування довіри як механізму взаємодії у соціально-освітньому просторі".

2014 рік - заклад визнаний кращим у Всеукраїнському конкурсі "Ландшафтний дизайн", організований редакцією журналу "Дошкільне виховання".

Вчитель-логопед Сенченко В.П. виборола І місце у міському конкурсі "Вчитель-логопед дошкільного закладу".

2015 рік - дошкільний заклад - майданчик для проведення міжрайонного науково-методичного семінару "Довірлива взаємодія - ціннісний орієнтир розвитку шкільної освіти в контексті завдань нового Державного стандарту загальної середньої освіти".

2016 рік - згідно з рішенням міськвиконкому, запитом батьків вперше відкрито інклюзивну групу у місті, що дало змогу реалізувати право на дошкільну освіту дітям з особливими освітніми потребами.

На базі закладу проведено Всеукраїнський огляд досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів з питань організації і розвитку дошкільної освіти.

2017 рік - дошкільний заклад став платформою для проведення обласного семінару керівників органів управління освітою та завідувачів методичних кабінетів.

2018 рік - налагоджена тісна співпраця між дошкільним закладом, родинами та громадськістю: проведення тренінгового курсу з формування батьківської компетентності "Батьківство в радість" соціальною службою міста у дитячому садку.

2019 рік - активізація участі педагоігчних працівників у заходах Всеукраїнського та міжнародного рівнів (науково-практичні семінари, конференції, Всеукраїнське заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин")

2020 рік - дошкільний заклад - учасник ХІ Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті"

Педагоги Очеретяна Л.О., Осадча І.С,, посіли ІІІ місце у обласному конкурсі на кращий електронний освітній ресурс

2021 – педагогічні працівники закладу покращують фаховий рівень, беручи активну участь у онлайн-заходах. Десять педагогів закладу відзначені подякою від Цифрового видавництва МФЦР за відкритість інноваціям, постійний професійний розвиток та плідну педагогічну діяльність. Окремі педагоги нагороджені подяками, грамотами від «Всеосвіти».

2022 – практичний психолог закладу – лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм.

Активізація волонтерської діяльності працівників, батьків, вихователів, спрямованої на підтримку ЗСУ та наближення перемоги (реалізація програм, акцій, проєктів).

2023 – педагоги презентують досвід своєї діяльності дистанційного навчання у міському проєкті «На крилах творчості і мрій» на місцевому телебаченні.

Працівники дитячого садка активно до лучились до «Місяця цифрової грамотності» і отримали 58 сертифікатів про успішне завершення базових курсів з цифрової грамотності.

Усі педагоги за підсумками «Педагогічні профтести» посіли перше рейтингове місце, склавши тест на «Відмінно».

Вихователі старших логопедичних груп Крістіна Тріфанова та Валентина Кондратенко посіли перше рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у конкурсі «Краща групова кімната ЗДО» - 2023.

Кiлькiсть переглядiв: 562

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.